Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 164 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Ankieta

Czytasz ? Klikni tobie zajmie to sekundkę ,a nas uszczęśliwi xxTwitter : Klary - @give_me_my_cake Lusiaaka - @ Lusiaak69 E-mail granica-usmiechu@wp.pl

Niespodzianka cz.II

sobota, 12 stycznia 2013 21:41

Usłyszałam niezdecydowany ruch Klary.Odwróciłam się by spojrzeć czy przyjaciółka tkwi w tym samym miejscu Przedemną była tylko pusta , ciemna przestrzeń.Radio wciąż wydawało dziwną muzykę.

-Klara ? - szepnełam cicho w pustkę.Nic tylko nawiedzone radio.

-Klara ? - powtórzyłam.Bałam się ruszyć w jakąkolwiek stronę.

kilka lat wcześniej


-Wracajmy - szepnełam cicho

-Laura , nie marudź .. to tylko głupia piwnica.

-Ale .. to radio ?

-Widocznie niektóre radia tak mają , że się same włanczają.

Przyjaciółka chwyciła mnie za rękę i pociągneła w głąb piwnicy.

teraźniejszośćPodeszłam kilka kroków w tył , lecz uderzyłam plecami o zimną ścianę.Cierki przeszły mnie po całym ciele.Było zimno i na dodatek ciemno.Przesunełam ręką po ścianie by wymacać klamkę od drzwi.Gdy ją znalazłam nacisnełam ją parę razy.Ktoś zamknął drzwi.To znaczy , że albo ktos robi sobie ze mnie głupie żarty i zamknął drzwi od wewnątrz albo ktoś celowo uwięził nas w piwnicy.Radio zmieniło stację.Teraz nadawało wiadomości sprzed kilku lat.Wiedziałam , że skądś je pamiętałam.

kilka lat wcześniej


Podeszłyśmy z zaciekawieniem i ze strachem do radia by spróbować je wyłączyć.

-Ty to zrób- szepneła Klara jakby bała się , że coś się stanie

-Nie , ja się boję.

-Razem ?

W odpowiedzi wziełam dłoń przyjaciółki i zbliżyłyśy je do pokrętła.Jednak w kilka chwil urządzenie zmieniło muzykę na wiadomości.Ze strachem odskoczyłyśy od niego i cofnełyśy się pod ścianę.

teraźniejszość

Schyliłam się i wyjełam z jedego z zakurzonych kartonów grubą i ciężką książkę.Podniosłam ją do góry i zamachnełam się by siłą wyłączyć to coś.Nie trafiłam.Po piwnicy rozszedł się huk , a kurz ze stołu na którym stało radio wzniósł się w górę.

kilka lat wcześniej-Klara boję się ! - wykrzyczałam przyjaciółce do ucha

-Trzeba było mi to powiedziec zanim tu przyszłyśmy !

-Ale to ty tu chciałaś przyjść !

teraźniejszość

Usłyszałam kroki w dalszej części piwnicy.Chwyciłam książkę i cofnełam się w tył.Ktos zaśmiał się cicho w kącie.Dałabym wszystkie skarby lodówki , że to był chichot Leona.Nagle nademną zapaliła się lampka z odlotowych agentek.Trzymała  ją duża ręka ... Harr'ego.

Kilka lat wcześniej

-Klara wychodzę ! - krzyknełam i pognałam schodami na górę . Usłyszałam koślawy bieg przyjaciółki za mną.Znów byłyśy bezpieczne na korytarzu.

teraźniejszość

-Harry .? - zapytałam cihco

-Tak , ja.

-Gdzie Klara ?

-Z Leonem w kuchni.

Czułam się bardzo zdezorientowana.Co to miało być ?! Klara z Leonem siedzieli w kuchni , a ja umierałam ze strachu w piwnicy.

-Ha...-Miałam zamiar wyrzucić do niego wszystko co działo się w tej piwnicy i wszystko co przeżyłam i ten cały strach.A ten idiota zgasil lampkę i pocałował mnie czule w usta.

------------------------*******************--------------

następny wpis miał być po 10 kom. ale odpuszczawm wam. 

SZCZEŚĆ BOŻE !

~Lusiaak

 komentarze (47) | dodaj komentarz

sobota, 20 stycznia 2018

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Postanowiłyśmy , że troszkę wam o nas opowiemy ;p Ten blog prowadzą dwie najlepsze przyjaciółki , które mieszkają od siebie 20 km.Laura posiada niebieskie paczały i wyjątkowo strange mózg xd Klara ( od teraz nazwana przez Lusiaaka Lucjanem ) opiekunka małego zoo ( żółw,kot,pies i dwie młodsze siostry ) , oraz wieczna marzycielka ;)